نمایش دیدگاه‌های تو در تو در مدیریت وردپرس

ساختار درختی دیدگاه‌ها در ادمین وردپرس

ساختار درختی دیدگاه‌ها در ادمین وردپرس

قابلیتی در وردپرس وجود دارد که این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند به دیدگاه‌های سایر کاربران پاسخ دهند. حتما در وب سایت‌های مختلف مشاهده کرده‌اید که ساختار نمایش دیدگاه‌ها به صورت تو در تو یا به اصطلاح درختی می‌باشد به این صورت که دیدگاه اصلی بالاتر و پاسخ‌هایی که به دیدگاه اصلی ارسال شده به شکل تو در تو نمایش داده می‌شود.

پاسخ به دیدگاه‌ها در وردپرس

مشکل نمایش دیدگاه‌های تو در تو در مدیریت وردپرس

مشکل اینجاست که قابلیت نمایش دیدگاه‌ها به صورت تو در تو و درختی فقط در صفحات داخلی وب سایت وجود دارد و در قسمت مدیریت وردپرس، تمامی دیدگاه‌ها پشت سر هم و به شکل عادی نمایش داده می‌شود. در این حالت مدیر سایت نمی‌تواند تشخیص دهد که هر دیدگاه در پاسخ به کدام دیدگاه قبلی نوشته شده و موضوع مورد بحث بین کاربران در آن دیدگاه‌ها چیست.

در حالت عادی با کلیک بر روی نام نویسنده‌ی هر دیدگاه به صفحه‌ی مربوط به آن دیدگاه در سایت منتقل خواهید شد و می‌توانید ببینید هر دیدگاه در پاسخ به چه دیدگاهی ارسال شده است اما این روش بسیار زمانبر خواهد بود خصوصا اگر تعداد نظرات روزانه‌ی وب سایت شما بالا باشد.

 

راه حل نمایش دیدگاه‌ها به صورت درختی در مدیریت وردپرس

برای حل این مشکل ابتدا افزونه‌‌ی Show Parent Comment را دانلود و نصب کنید. (همچنین می‌توانید از بخش افزونه‌ها در مدیریت وردپرس بر روی افزودن کلیک کنید و نام این افزونه را جستجو کنید و بر روی نصب کلیک کنید)

پس از نصب بر روی فعالسازی کلیک کرده و افزونه را فعال کنید. این افزونه نیازی به انجام هیچگونه تنظیماتی ندارد و مانند تصویر زیر به صورت خودکار امکان نمایش دیدگاه‌ها به صورت تو در تو در بخش مدیریت وردپرس اضافه خواهد شد.

نمایش دیدگاه‌ها به صورت درختی در مدیریت وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، با کلیک بر روی گزینه‌های Show more و Show less به ترتیب می‌توانید دیدگاه اصلی که برای آن پاسخ ارسال شده را مشاهده و پنهان کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *