قوانین و شرایط استفاده از خدمات راستانا

هر شخص حقیقی یا حقوقی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از خدمات و محصولات راستانا استفاده می‌کند موظف به مطالعه‌ی دقیق قوانین و شرایط استفاده از خدمات راستانا و رعایت تمامی فصل‌ها و بندهای آن می‌باشد. قوانین و شرایط استفاده از خدمات راستانا همواره از نشانی www.rastana.com/tos در دسترس است و کاربر موظف است پیش از ثبت هر نوع سفارش و دریافت هر نوع خدمات از راستانا، این بخش را به دقت مطالعه کند. ثبت هر نوع سفارش و دریافت هرگونه خدمات از راستانا به منزله‌ی مطالعه‌ی کامل دقیق این صفحه و موافقت با تمامی شرایط و بندهای آن می‌باشد.

این شرایط کامل نبوده و حق اضافه، حذف یا تغییر در بندهای مختلف این قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای راستانا محفوظ می‌باشد و پس از تغییر در قوانین  شرایط استفاده از خدمات، اطلاعیه‌ای در بخش اخبار وب سایت راستانا جهت اطلاع کاربران از بروزرسانی قوانین درج خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم رعایت قوانین و شرایط استفاده از خدمات، با کاربر خاطی برخورد شده و ارائه‌ی محصولات/خدمات به کاربر خاطی بدون اخطار قبلی قطع می‌گردد.

فصل اول: هویت (مسائل حقوقی)

۱-۱- هویت شرکت: شرکت راستا نت آریا با نام تجاری راستانا به شماره ثبت ۴۶۱۵۲۶ ثبت شده در اداره ثبت شرکت‌های استان تهران که در این توافق‌نامه “شرکت” نامیده می‌شود.

۱-۲- هویت خریدار: تمامی خریداران حقیقی و حقوقی که در این توافق‌نامه “کاربر” نامیده می‌شوند موظفند با اطلاعات صحیح و واقعی خود نسبت به تکمیل فرم ثبت نام هنگام ارسال سفارش محصولات/خدمات اقدام نمایند. در صورت وارد کردن اطلاعات غیر واقعی هنگام ثبت نام، تمامی محصولات/خدمات کاربر تا زمان تصحیح اطلاعات و ارسال مدارک هویتی معتبر معلق خواهد شد.

۱-۳- حفظ حقوق قانونی: برای حفظ حقوق قانونی، تمامی کاربران حقیقی موظف به ارسال مدارک هویتی خود شامل کپی صفحه اول شناسنامه و کپی کارت ملی و تمامی کاربران حقوقی موظف به ارسال درخواست کتبی در سربرگ شرکت همراه با امضای افراد صاحب امضای شرکت، ممهور به مهر شرکت به همراه کپی روزنامه رسمی می‌باشند. مدارک ذکر شده را می‌توانند به صورت پستی و یا به صورت اسکن شده و ارسال از طریق تیکت ارسال شوند.

همواره حق شرکت برای درخواست مدارک از کاربر محفوظ بوده و عواقب ناشی از عدم صحت مدارک ارسالی مستقیما بر عهده‌ی کاربر بوده و شرکت مسئولیتی در خصوص کنترل صحت اطلاعات ارسالی ندارد. بدیهی است که در صورت عدم ارسال مدارک از سوی کاربر در مهلت زمان مشخص شده، حقوق مالکیتی کاربر ملغی محسوب شده و تمامی سرویس‌های کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود می‌گردند.

۱-۴- خریدار موظف است همواره اطلاعات هویتی و اطلاعات تماس ارائه شده را بروز نگه داشته و هرگونه تغییر را فورا به واحد پشتیبانی اطلاع دهد.

۱-۵- مالکیت خدمات/محصولات و کلیه مسئولیت‌ها و حقوق مرتبط، بر عهده‌ی شخص خریدار می‌باشد.

فصل دوم: پشتیبانی و نحوه‌ی ارتباط

۲-۱- مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه جهت تماس با پشتیبانی، ارسال تیکت از طریق ورود به ناحیه کاربری به آدرس https://portal.rastana.com می‌باشد.

۲-۱-۱- کاربر موظف است به ازای هر موضوع و درخواست، یک تیکت جداگانه به واحد مربوطه ارسال کند.

۲-۱-۲- کاربر موظف است برای تیکت ارسالی خود از عناوین مناسب و مرتبط با موضوع تیکت استفاده کند.

۲-۱-۳- کاربر موظف است متن تیکت را به زبان فارسی ارسال کند. بدیهی است به تیکت‌هایی با متن فینگلیش و… پاسخی داده نخواهد شد.

۲-۱-۴- کاربر می‌بایست پس از ارسال تیکت، منتظر دریافت پاسخ باشد و در پاسخ به تیکت، جملات بی‌ربطی مانند “منتظر پاسخ هستیم” ، “لطفا سریعتر پاسخ دهید” و… را ارسال نکند.

۲-۱-۵- کاربر می‌بایست همواره شماره تیکت خود را جهت پیگیری‌های بعدی به خاطر بسپارد.

۲-۱-۶- کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویسی که برای آن نیاز به پشتیبانی دارد را به صورت صحیح انتخاب کرده تا کارشناسان پشتیبانی راستانا دچار اشتباه نشوند.

۲-۲- روش ارتباطی شرکت با کاربر از طریق اطلاعات تماس ثبت شده در ناحیه کاربری کاربر می‌باشد.

۲-۳- شرکت هیچگونه مسئولیتی در خصوص خسارات احتمالی ناشی از عدم امکان ارتباط با کاربرانی که اطلاعات تماس خود را به صورت صحیح وارد نکرده و یا اطلاعات خود را بروزرسانی نکرده‌اند ندارد.

۲-۴- به دلیل مستند سازی و آرشیو درخواست‌های پشتیبانی کاربران، شرکت همواره استفاده از ایمیل یا ارسال تیکت را در اولویت ارتباط با مشتریان قرار می‌دهد.