درباره راستانا

وب‌سایت راستانا به مدیریت احمد اردیبهشت، با فعالیت درزمینۀ مشاوره و آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید افزایش فروش چشمگیر و قابل‌توجهی را در کسب‌وکار خود تجربه کنید. ما با ارائۀ محصولات آموزشی مختلف در این حوزه، به شما کمک خواهیم کرد تا به یک متخصص حرفه‌ای درزمینۀ سئو و بازاریابی اینترنتی تبدیل‌شده و به‌آسانی بتوانید کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

ما از قدم اول راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی در کنار شما هستیم و به شما می‌آموزیم که چگونه کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید، چگونه با سئوی صحیح و اصولی به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو دست پیدا کنید، چگونه محصولات مختلفی تولید کنید، چگونه کسب‌وکارتان را توسعه دهید و با استفاده از اصول صحیح بازاریابی، محصولاتتان را از طریق اینترنت به فروش رسانده و از این روش به کسب درآمد بپردازید.

خدمات ارائه شده توسط راستانا

تمامی خدمات ارائه شده توسط راستانا در دو دسته‌بندی «مشاوره» و «آموزش» قرار می‌گیرند که در ادامه توضیحی کوتاه در مورد هرکدام خواهیم داشت:

  • آموزش

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، عمده فعالیت راستانا درزمینۀ آموزش است. موضوعات اصلی آموزش در راستانا، دو مبحث «سئو» و «بازاریابی اینترنتی» و همین‌طور تمامی مباحث مرتبط با این دو مبحث است. ما در راستانا آموزش‌های خود را در قالب کتاب چاپی، متن، صوت و ویدیوهای آموزشی ارائه می‌کنیم تا بتوانیم نیاز سلایق مختلف را پوشش دهیم. تمام سعی ما بر این است که آموزش‌های ارائه شده دارای حداقل مباحث تئوری بوده و بیشتر به آموزش‌های عملی و کاربردی پرداخته شود تا کاربر بتواند بلافاصله پس از دیدن آموزش‌ها، نکات ارائه شده را در کسب‌وکار خود اعمال کند.

خدمات آموزشی راستانا به چند روش مختلف ارائه می‌شود:

  1. ارائۀ محصولات آموزشی
  2. برگزاری وبینار و آموزش به‌صورت لایو
  3. برگزاری همایش و سمینارهای آموزشی
  4. برگزاری ورک‌شاپ‌های تخصصی 
  • مشاوره

مشاوره درزمینۀ راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی، توسعه کسب‌وکار، سئو و بازاریابی اینترنتی، خدماتی است که از سوی ما برای کارآفرینان عزیز در نظر گرفته شده است. ما می‌توانیم با تکیه‌بر دانش و سال‌ها تجربۀ خود در مشاوره به کسب‌وکارهای مختلف، مسیر روشن و صحیحی را پیش روی کسب‌وکار شما قرار دهیم تا بتوانیم در کنار هم به اهداف تعیین‌شده دست پیدا کنیم.

فراموش نکنید که ما در تمامی مراحل از قدم صفر راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی تا توسعه کسب‌وکار و رسیدن به هدف‌های بزرگی که تعیین کرده‌اید در کنار شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، به افزایش فروش و کسب درآمد بپردازید.

ارتباط با ما

قطعاً ارتباط شما کاربران عزیز با مجموعۀ راستانا و ارائۀ پیشنهادات و انتقادات موردنظرتان تأثیر بسیار زیادی بر بهبود عملکرد و ارائۀ خدمات بهتر و باکیفیت‌تر از سوی ما خواهد داشت. از شما خواهشمندیم پیشنهادات، انتقادات و ایده‌های خود را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید. قطعاً نظرات شما موردبررسی قرارگرفته و اعمال خواهد شد. برای ورود به صفحه تماس با ما و مطالعۀ توضیحات بیشتر، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید. علاوه بر این می‌توانید از طریق منوی بالا وارد بخش تماس با ما شوید.

تماس با ما

یک قدم تا دانلود این هدایای ارزشمند فاصله دارید

یک جزوه الکترونیکی سئو همراه با فیلم دوره آموزش سئو
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

یک قدم تا دانلود این کتاب فاصله دارید

دانلود کتاب بازاریابی با اینستاگرام
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

رمز عبور دسترسی به این صفحه را ندارید؟!

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمۀ «ارسال رمز عبور» کلیک کنید تا بلافاصله رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال شود
ارسال رمز عبور
close-link