درباره شرکت راستانا

وب سایت راستانا به مدیریت احمد اردیبهشت، با فعالیت در زمینه‌ی مشاوره و آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید افزایش فروش چشمگیر و قابل توجهی را در کسب و کار خود تجربه کنید. ما با ارائه‌ی محصولات آموزشی مختلف در این حوزه، به شما کمک خواهیم کرد تا به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه‌ی سئو و بازاریابی اینترنتی تبدیل شده و به آسانی بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

ما از قدم اول راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کنار شما هستیم و به شما می‌آموزیم که چگونه کسب و کارتان را راه اندازی کنید، چگونه با سئوی صحیح و اصولی به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو دست پیدا کنید، چگونه محصولات مختلفی تولید کنید، چگونه کسب و کارتان را توسعه دهید و با استفاده از اصول صحیح بازاریابی، محصولاتتان را از طریق اینترنت به فروش رسانده و از این روش به کسب درآمد بپردازید.

خدمات ارائه شده توسط راستانا

تمامی خدمات ارائه شده توسط راستانا در دو دسته بندی «مشاوره» و «آموزش» قرار می‌گیرند که در ادامه توضیحی کوتاه در مورد هرکدام خواهیم داشت:

آموزش

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، عمده فعالیت راستانا در زمینه‌ی آموزش می‌باشد. موضوعات اصلی آموزش در راستانا، دو مبحث «سئو» و «بازاریابی اینترنتی» و همینطور تمامی مباحث مرتبط با این دو مبحث می‌باشد. ما در راستانا آموزش‌های خود را در قالب کتاب چاپی، متن، صوت و ویدیوهای آموزشی ارائه می‌کنیم تا بتوانیم نیاز سلایق مختلف را پوشش دهیم. تمام سعی ما بر این است که آموزش‌های ارائه شده دارای حداقل مباحث تئوری بوده و بیشتر به آموزش‌های عملی و کاربردی پرداخته شود تا کاربر بتواند بلافاصله پس از دیدن آموزش‌ها، نکات ارائه شده را در کسب و کار خود اعمال کند.

خدمات آموزشی راستانا به چند روش مختلف ارائه می‌شود:

  1. ارائه‌ی محصولات آموزشی
  2. برگزاری وبینار و آموزش به صورت لایو
  3. برگزاری همایش، و سمینارهای آموزشی
  4. برگزاری ورک‌شاپ‌های تخصصی 

مشاوره

مشاوره در زمینه‌ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار، سئو و بازاریابی اینترنتی، خدماتی است که از سوی ما برای کارآفرینان عزیز در نظر گرفته شده است. ما می‌توانیم با تکیه بر دانش و سال‌ها تجربه‌ی خود در مشاوره به کسب و کارهای مختلف، مسیر روشن و صحیحی را پیش روی کسب و کار شما قرار دهیم تا بتوانیم در کنار هم به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

فراموش نکنید که ما در تمامی مراحل از قدم صفر راه اندازی کسب و کار اینترنتی تا توسعه کسب و کار و رسیدن به هدف‌های بزرگی که تعیین کرده‌اید در کنار شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، به افزایش فروش و کسب درآمد بپردازید.

ارتباط با ما

قطعا ارتباط شما کاربران عزیز با مجموعه‌ی راستانا و ارائه‌ی پیشنهادات و انتقادات مورد نظرتان تاثیر بسیار زیادی بر بهبود عملکرد و ارائه‌ی خدمات بهتر و با کیفیت‌تر از سوی ما خواهد داشت. از شما خواهشمندیم پیشنهادات، انتقادات و ایده‌های خود را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید. قطعا نظرات شما مورد بررسی قرار گرفته و اعمال خواهد شد. برای ورود به صفحه تماس با ما و مطالعه‌ی توضیحات بیشتر، کافیست روی لینک زیر کلیک کنید. علاوه بر این می‌توانید از طریق منوی بالا وارد بخش تماس با ما شوید.

تماس با ما

ایمیلتان را وارد کنید و این هدایای ارزشمند را دانلود کنید.

یک جزوه الکترونیکی همراه با فیلم دوره آموزشی سئو

برایم ایمیل شود

نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.

close-link

ایمیلتان را وارد کنید و این هدایای ارزشمند را دانلود کنید.

یک جزوه الکترونیکی همراه با فیلم دوره آموزشی سئو

برایم ایمیل شود

نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.

close-link