دانلود رایگان پکیج آموزش سئو

آموزش رایگان سئو

یک جزوۀ آموزشی با بیش از ۷۵ دقیقه فیلم آموزشی
(فیلم‌ها بلافاصله پس از این کتاب برای شما ایمیل می‌شود)

حجم فایل کتاب: ۲ مگابایت

احمد اردیبهشت کیست؟
نویسندۀ کتاب پرفروش «عملیات سئو»
نویسندۀ کتاب پرفروش «تقویم تولید محتوا»
مدرس دوره‌های تخصصی سئو و بهینه‌سازی سایت
مدرس و مشاور درزمینۀ بازاریابی اینترنتی
مشاور و مجری ده‌ها پروژۀ سئو در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف
بیش از ۷ سال سابقۀ تدریس تخصصی سئو و لینک بیلدینگ
نویسندۀ صدها مقاله درزمینۀ سئو و بازاریابی اینترنتی

قیمت محصول: ۷۹ هزار تومان
رایگان

لینک دانلود فایل‌ها برایتان ایمیل خواهد شد.
لطفاً برای دریافت فایل‌ها آدرس ایمیل اصلی خود را وارد کنید.

فقط ۴ ثانیه تا دریافت این فایل‌های ارزشمند فاصله‌دارید!
روی دکمه زیر کلیک کنید و آدرس ایمیلتان را وارد کنید…

برای دانلود این فایل‌ها کلیک کنید

یک قدم تا دانلود این هدایای ارزشمند فاصله دارید

یک جزوه الکترونیکی سئو همراه با فیلم دوره آموزش سئو
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

اگر مخاطب دائمی راستانا هستید، قطعاً به دنبال آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت هستید و از اهمیت سئو برای هر کسب‌وکار اینترنتی آگاهید؛ اما اگر بخواهیم در یک جملۀ کوتاه به آشنایی با سئو و سودی که می‌تواند برای کسب‌وکارها ایجاد کند اشاره‌کنیم، باید بگوییم که «سئو فرایندی است که به شما کمک می‌کند تا وب‌سایتتان را در کلمات کلیدی هدف به رتبه‌های اول موتورهای جستجو برسانید و از این طریق در معرض دید میلیون‌ها کاربر که به دنبال محصولات/خدمات شما هستند قرار بگیرید».

قطعاً می‌دانید که قرار گرفتن در معرض دید میلیون‌ها کاربر به چه معناست! شما می‌توانید از این طریق، فروش کسب‌وکارتان را به‌طور غیرقابل‌تصوری افزایش دهید. بدون هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی! جالب نیست؟!

آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت

اگر به دنبال آموزش سئو هستید، حتماً می‌دانید که وب‌سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند که به آموزش مباحث و مسائل مختلف سئو می‌پردازند. با کمی گشتن میان وب‌سایت‌ها و مطالعۀ مقالات مختلف، به این نتیجه خواهید رسید که درصد زیادی از مقالات آموزشی سئو که در وب فارسی منتشرشده‌اند یا تاریخ‌مصرفشان گذشته است و یا حاوی راهنمایی‌های اشتباهی است که بعضاً ممکن است موجب آسیب جدی وب‌سایت درزمینۀ سئو شود و تعداد کمی وب‌سایت هستند که به‌صورت اصولی و استاندارد به ارائۀ مطالب آموزشی درزمینۀ سئو می‌پردازند.

ازآنجایی‌که بسیاری از کاربران قادر به تشخیص منابع معتبر از منابع غیر معتبر نیستند، بعضاً در سؤالاتی که کاربران از طریق بخش نظرات یا فرم تماس با ما برای ما ارسال می‌کنند با مواردی مواجه می‌شویم که به‌هیچ‌وجه ازنظر سئو قابل توجیه نیست و پس از جویا شدن علت، متوجه می‌شویم که کاربر، مطالب نادرستی را مطالعه کرده و بدون آگاهی از عواقب آن، اقدام به پیاده‌سازی بر روی وب‌سایت نموده است.

آموزش رایگان سئو

اگر از کاربران قدیمی راستانا هستید، قطعاً می‌دانید که هدف ما آموزش سئو به کاربران در جهت ارتقاء دانش سئو در وب فارسی و افزایش واقعی کیفیت وب‌سایت‌هایی است که در صفحه اول نتایج جستجوها قرار دارند. در این میان ممکن است امکان تهیۀ پکیج‌های آموزشی گران‌قیمت برای بسیاری از کاربران فراهم نباشد و یا ممکن است عده‌ای از کاربران ترجیح بدهند یادگیری سئو را با یک پکیج آموزشی رایگان آغاز کرده و پس از یادگیری کامل، به سراغ پکیج‌های پولی و تخصصی‌تر بروند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک دورۀ فوق‌العاده مفید و جذاب آموزش رایگان سئو برای کاربران راستانا تهیه‌کرده و به‌صورت تخصصی به بررسی مباحثی که لازم است روی وب‌سایت شما اعمال شود تا بتوانید وضعیت سئوی وب‌سایتتان را به حد استانداردی برسانید بپردازیم.

۱۰ دیدگاه تاکنون

دیدگاهتان را بنویسید

یک قدم تا دانلود این هدایای ارزشمند فاصله دارید

یک جزوه الکترونیکی سئو همراه با فیلم دوره آموزش سئو
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

یک قدم تا دانلود این کتاب فاصله دارید

دانلود کتاب بازاریابی با اینستاگرام
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

رمز عبور دسترسی به این صفحه را ندارید؟!

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمۀ «ارسال رمز عبور» کلیک کنید تا بلافاصله رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال شود
ارسال رمز عبور
close-link