آموزش برندسازی

برندینگ شخصی به سبک کارلوس کی‌روش!

برندسازی شخصی توسط کارلوس کی‌روش
نویسنده: احمد اردیبهشت

در تاریخ بیست و دوم خردادماه سال ۱۳۹۶، تیم ملی فوتبال ایران برای پنجمین بار و دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کرد. حتماً تصاویر شادی بعد از بازی را مشاهده کرده‌اید. یکی از نکات قابل‌توجه، شادی کارلوس کی‌روش با پیراهن شماره ۴ تیم ملی بود و درحالی‌که این پیراهن را در دست داشت، در زمین چمن استادیوم آزادی دور افتخار می‌زد.

دلیل خوشحالی کی‌روش با پیراهن شماره ۴ تیم ملی فوتبال ایران چه بود؟

کی‌روش به‌خوبی می‌دانست که این بازی توسط تمامی رسانه‌های داخلی و بسیاری از رسانه‌های خارجی پوشش خبری داده می‌شود. به همین دلیل، فرصت را از دست نداده و در خلال شادی برای صعود تیم ملی ایران به جام جهانی، با در دست داشتن پیراهن شماره ۴ تیم ملی ایران، سؤالی را در ذهن بسیاری از تماشاگران این بازی ایجاد کرد که در دست داشتن این پیراهن به چه معناست؟ کی‌روش چه هدفی را از نشان دادن این پیراهن دنبال می‌کند؟

شادی کارلوس کی‌روش با پیراهن شماره 4 تیم ملی ایران

در ادامه، کارلوس کی‌روش با هوشمندی هرچه‌تمام‌تر، پیراهنی که در دست داشت را همراه خود به کنفرانس خبری برد زیرا می‌دانست که قطعاً خبرنگاران در مورد این پیراهن از او سؤال خواهند کرد.

عدد ۴ روی پیراهن تیم ملی بیانگر چهار بار سعود کارلوس کی‌روش به جام جهانی با تیم‌های ملی پرتغال، آفریقای جنوبی و دو بار با تیم ملی ایران است که کی‌روش را به دومین مربی تاریخ فوتبال جهان که توانسته است این رکورد را به دست بیاورد تبدیل کرده است.

کی‌روش از این فرصت کم‌نظیر در جهت ارتقاء برند شخصی خود استفاده کرد تا تصویر او با پیراهن شماره ۴ در دستانش، برای همیشه در ذهن تماشاگران این مسابقه حک شود و با پوشش خبری گستردۀ این بازی، توجه بسیاری از مردم جهان را به موفقیت و رکورد بی‌نظیرش جلب کند.

شما چه برنامه‌ای برای ارتقاء جایگاه و برند شخصی خود (Personal Branding) دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

یک قدم تا دانلود این هدایای ارزشمند فاصله دارید

یک جزوه الکترونیکی سئو همراه با فیلم دوره آموزش سئو
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

یک قدم تا دانلود این کتاب فاصله دارید

دانلود کتاب بازاریابی با اینستاگرام
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
close-link

رمز عبور دسترسی به این صفحه را ندارید؟!

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمۀ «ارسال رمز عبور» کلیک کنید تا بلافاصله رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال شود
ارسال رمز عبور
close-link